Rolety

rolety dzien noc ciemne resize
rolety w kasecie 2 resize
Rolety dzień-noc

1Rolety dzień-noc to nowoczesny system przesłony okiennej, pozwalający samodzielnie regulować rozproszenie światła w każdym wnętrzu. Rolety dzień – noc to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą połączyć piękną dekorację dzienną i możliwość zasłonięcia okna o poranku. Największą wartością funkcjonalną i jednocześnie ozdobną rolety jest możliwość przewijania tkaniny i uzyskania efektu tzw. „dzień – noc”. Tym samym, dzięki wykorzystaniu systemu oraz specjalnych materiałów (składających się z pasów poziomych transparentnych oraz zaciemniających), mamy najlepsze rozwiązanie z rozwiązań stosowanych w roletach. Montaż rolety nie wymaga ingerencji mechanicznej w strukturę okna. Roleta przyklejana jest bowiem do ramy okiennej na skrzydle okna. Prześwity eliminowane są do minimum dzięki kasetce i prowadnicom. Tkanina jest stabilnie prowadzona i cały czas znajduje się przy szybie także przy uchylonym oknie. Roleta ma przymocowany samohamujący mechanizm łańcuszkowy, który nie zasłania światła.

Rolety w kasecie

2Rolety wewnętrzne w kasecie idealnie chronią pomieszczenie przed nadmiarem słońca. Materiały pokryte są impregnatem, który zapobiega osiadaniu kurzu. W naszej propozycji mamy 150 rodzajów tkanin o przeróżnej kolorystyce, jak i wiele systemów rolet w kasecie. Pasują one rewelacyjnie do okien nowej generacji z PVC, aluminium, drewna. Dostępne są dwa rodzaje: przyklejane do skrzydła okna oraz przykręcane. Każda z rolet ma samohamujący mechanizm łańcuszkowy, który pozwala zatrzymać roletę w dowolnym miejscu. Materiałem jest 100% poliester, co zapewnia, że nie wyblaknie od słońca i nie odkształci się pod wpływem wilgoci. Mechanizm dostępny jest w kolorze białym, brązowym, złoty dąb, mahoń oraz orzech. Prowadnice zapewniają swobodne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie. Kaseta wykonana jest z aluminium lub PCV.
Istnieje możliwość sterowania automatycznego roletami za pomocą pilota

Istnieje możliwość sterowania automatycznego roletami za pomocą pilota

rolety rzymskie niebieskie resize
roleta dachowa2 resize
Rolety rzymskie

3Rolety rzymskie w nowoczesnych i klasycznych pomieszczeniach stanowią efektywną dekorację. Można je uszyć praktycznie z każdej tkaniny zasłonowej. Trafią w gusta zwolenników tradycyjnych zasłon i zwolenników rolet. Sterowanie odbywa się za pomocą łańcuszka. Szeroki wybór materiałów sprawia, że można je dostosować do każdego wnętrza i zaspokoić gusta wymagających klientów. Dzięki dużej ofercie tkanin, wzorów czy wykończeń można skomponować własną i niepowtarzalną roletę. Zasłony rolet rzymskich podnoszone są przy pomocy mechanizmu, który sterowany jest napędem sprężynowym, łańcuszkiem, sznurkiem, czy także napędem elektrycznym. Dzięki prostocie zasłony rzymskie znakomicie komponują się w pomieszczeniach urządzonych w nowoczesnym designie. Równocześnie ich klasyczny charakter sprawia, że stanowią one klasyczną formę dekoracji okien w miejscach o wystroju tradycyjnym.

Rolety dachowe

4Rolety do okien dachowych są idealnym rozwiązaniem do okien połaciowych. Zastosowane boczne prowadnice i kasetki wyposażone w sprężynę powodują, że tkanina przez cały okres użytkowania pozostaje w ciągłym napięciu. Mechanizm samohamujący pozwala ustawić materiał na dowolnej wysokości. Można także zamontować specjalną przedłużkę, która steruje roletą także na dużych wysokościach. Zastosowane tkaniny podgumowane sprawiają, że w lato przy dużych temperaturach można skutecznie wychłodzić pomieszczenie. Dachowe rolety przeciwsłoneczne do okien dachowych Velux, Fakro, Roto montowane bezpośrednio na skrzydle okiennym nie ograniczają właściwej wentylacji wnętrz, ilość ciepła napływającego z zewnątrz może być blokowana do 80%. Duża stylistyka i niezawodność mechanizmów stawiają system na szczycie dostępnych na rynku artykułów. Roleta tworzona jest z bocznymi uchwytami lub prowadnicami bocznymi. Mechanizm sterujący zapewnia zatrzymanie materiału na dowolnej wysokości okna.
Na zamontowane żaluzje i rolety otrzymujesz 2 lata gwarancji!

Na zamontowane żaluzje i rolety otrzymujesz 2 lata gwarancji!

roleta mini

roleta w kasecie z prowadnicami

Rolety Mini

5 Roleta Mini jest to roleta wolno wisząca, którą montuje się na skrzydle okiennym. Roletę montuje się na ramie okiennej przy pomocy wieszaków, które mocuje się bez użycia narzędzi i wiercenia ramy okna. Rolety można zakupić w wersji zakładanej (na haczyki) i przykręcanej (rodzaj nakładany po wyjęciu haczyków jest także przygotowany do przykręcenia). Każda roleta ma samohamujący mechanizm łańcuszkowy pozwalający na zatrzymanie roletki w dowolnym położeniu. Haczyki przy mechanizmach dostosowane są do ustawienia szerokości, w związku z tym bezbłędnie dostosowują się do okien PCV, aluminiowych i drewnianych, a po zamontowaniu stają się ich częścią. Roleta zakończona obciążnikiem w odcieniu materiału lub białym PCV.

Rolety naścienne z prowadnicami

6Roleta naścienna z prowadnicami jest to typ roletki kasetowej zaopatrzonej opcjonalnie w prowadnice, przeznaczonej do montażu bezpośrednio na ścianie bądź suficie. Taki typ montażu znajduje zastosowanie np. w przypadku konieczności osłonięcia okien łukowych. Przy takim rozwiązaniu roleta szczelnie i zarazem estetycznie zakrywa całą wnękę okienną, tworząc nieszablonową stylizację wnętrza. Montaż i demontaż jest prosty, ponieważ kasetę montuje się do ściany lub sufitu na specjalnych klipsach montażowych. Roleta LUISA to wyjątkowy system roletek kasetowych, w jakim realne jest zamontowanie napędu elektrycznego (w wersji z przełącznikiem naściennym lub na pilota).